Praca w restauracji- ciężko, ale opłacalnie. Ale nawet w restauracjach można doznać wypadku.

Łatwo jest zdobyć pracę w restauracji, jednak szybkie tempo pracy, nieuważność, praca wśród ludzi niesie wiele zagrożeń. Kiedy ulegniemy wypadkowi w pracy- nie możemy pracować, a co za tym idzie-zarabiać.