Odszkodowania za wypadek na chodniku w UK

Wypadki w UK mogą przytrafić się wszędzie, nawet w miejscach, które uznajesz za doskonale Tobie znane i zupełnie bezpieczne.

Idąc do pracy, szkoły, czy domu stajemy się częścią przestrzeni miejskiej, która na pierwszy rzut oka nie powinna prezentować wielu zagrożeń, ponieważ za odpowiedni stan infrastruktury odpowiedzialne są konkretne instytucje. Dotyczy to również chodników, których kilometry przemierzamy każdego dnia.

Jeśli przewrócisz się na chodniku w wyniku wadliwej nawierzchni, lub niezabezpieczonych robót drogowych możesz doświadczyć uszczerbku na zdrowiu.

Nietrudno o wypadek szczególnie zimą, gdy nawierzchnia jest śliska. Wypadek na chodniku często wiąże się ze złamaniami, lub obrażeniami kręgosłupa. Wypadek w UK to nie tylko wydatki, to ogromny stres i często brak możliwości pracy. Pomoc finansowa jaką może dać Tobie odszkodowanie jest niezbędna. Zwróć się do naszych polskich prawników w UK, aby dowiedzieć się nieco więcej o odszkodowaniach powypadkowych.

Jeśli cierpisz z powodu wypadku w pracy lub innego urazu zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej infolinii 0800 368 8569, z telefonu komórkowego 020 3743 0812 lub zgłoś wypadek poprzez formularz znajdujący się TUTAJ.