Odszkodowania za Zaniedbania pooperacyjne w UK

Operacja często stanowi wyjście ostateczne, gdy inne nieinwazyjne metody zawodzą. Każdemu zabiegowi medycznemu towarzyszy ryzyko komplikacji, co wzmaga strach przed położeniem się na stole operacyjnym.

Wielu Polaków mieszkających w Wielkie Brytanii decyduje się jednak na operacje właśnie tam, ufając bardzo wysokiemu standardowi opieki medycznej.

Jednakże nie zawsze jest on zachowany. Pośpiech, niewykwalifikowany personel, narzędzia złej jakości, brak higieny, czy przestarzały sprzęt mogą prowadzić do komplikacji. Nieodpowiedzialne decyzje mogą doprowadzić do paraliżu, śpiączki, a nawet śmierci. Bolesna operacja może zatem owocować długotrwałą i żmudną rehabilitacją, wyłączając poszkodowanego z życia zawodowego. Brytyjski prawo stoi na szczęście po stronie pokrzywdzonego, tym samym wspierając walkę o odszkodowanie. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą – nasi polscy prawnicy w UK udzielą Tobie porady, abyś mógł ubiegać się o odszkodowanie w Anglii, Szkocji lub Walii.

Jeśli cierpisz z powodu wypadku w pracy lub innego urazu zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej infolinii 0800 368 8569, z telefonu komórkowego 020 3743 0812 lub zgłoś wypadek poprzez formularz znajdujący się TUTAJ.