Odszkodowania za błędną diagnozę w UK

Jesteś w ciągłym biegu. Jeśli masz słabszy dzień i nie czujesz się najlepiej najczęściej to ignorujesz, lub udajesz się do apteki, aby kupić szybko działający lek, który pozwoli zapomnieć o objawach. Do czasu…

Przychodzi czasami taka chwila, gdy tymczasowe środki zaradcze zawodzą, objawy zaczynają Ciebie niepokoić i postanawiasz umówić się na wizytę u specjalisty.

Lekarz przeprowadza z Tobą wywiad, dokonuje odpowiednich badań, stawia trafną diagnozę i wysyła na ewentualne leczenie. Tak wygląda idealny scenariusz. Niestety rzeczywistość bywa zgoła inna. Pośpiech personelu medycznego, niekompetencja i oszczędność mogą mieć opłakane skutki i zagrażać Twojemu życiu. Dlatego też prawo brytyjskie umożliwia wniesienie roszczeń z powodu błędnej diagnozy. Nasi doświadczeni specjaliści wytłumaczą Tobie, w jaki sposób skutecznie uzyskać odszkodowanie za błędy medyczne w UK.

Jeśli cierpisz z powodu wypadku w pracy lub innego urazu zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej infolinii 0800 368 8569, z telefonu komórkowego 020 3743 0812 lub zgłoś wypadek poprzez formularz znajdujący się TUTAJ.